baner

Odvirování

Se zavirovaným počítačem se samozřejmě žít dá stejně jako s chřipkou, ale mnohem lepší v obou případech je prevence. Na chřipku jsou vitamíny a prevence a na počítač antivirový program a trocha opatrnosti .

Odvirování počítače

počítačový vir
Většina dnešních počítačů je již připojena na internet, což mimo nesporných výhod sebou přináší i potíže a nebezpečí pro Váš systém.
Říkáte si, že nejste tak důležití nebo že nemáte žádná důležitá data a tedy Vám žádný útok nehrozí. Bohužel situace není tak jednoduchá. Neznámí útočníci neustále prohledávají všechny možné adresy a hledají špatně zabezpečené počítače. A tak internetem neustále putuje spousta virů a dalších nebezpečných programů, které po vniknutí do počítače začnou škodit.
ztracená hesla
Můžete tak snadno přijít o svoje hesla a nebo i data. Pokus se Váš počítač začal chovat divně, zasekává se, vyskakují na Vás reklamní okna tak je možné, že je Váš počítač napaden
Prohlédneme Váš počítač a případné viry odstraníme a to u Vás doma nebo v kanceláři.Pouze při závažném problému, jehož řešení by vyžadovalo více času počítač odvezeme a opět přivezeme zpět